11028 zł!- efekt grania szkoły w Zabawie w 28.Finale WOŚP!

Utworzono dnia 12.01.2020

Podczas tegorocznego finału udało nam się zebrać rekordową kwotę (w porównaniu z ub. latami) na rzecz Wielkiej Orkiestry. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy „zagrali” z nami, zarówno darczyńcom jak i kwestującym. Wolontariusze - uczniowie i nauczyciele od 7 do 15 na terenie gminy zbierali datki, spotykając się przeważnie z pozytywnym odzewem i ogromną życzliwością. Oprócz datków  z kwesty pod kościołami, do puszek trafiły również pieniądze z licytacji lalek „z sercem”- 790 zł oraz  z nabycia  słodkich ciasteczek w  kształcie serc - 343 zł. Przy tej okazji jeszcze raz dziękujemy pani Teresie Padło za podarowanie lalek i ich nabywcom, oraz paniom: Annie Kuczek i Joannie Małek za ciastka. Również dziękujemy OSP Radłów za udostępnienie remizy, gdzie mogliśmy się ogrzać i napić się gorącej herbaty. (Szkolny Sztab Orkiestry)

11028 zł!- efekt grania szkoły w Zabawie w 28.Finale WOŚP!

Utworzono dnia 12.01.2020, 19:06