AKTYWNA TABLICA 2017-2019

Utworzono dnia 30.12.2019

Nasza szkoła otrzymała dotację w ramach rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) na lata 2017-2019 –„Aktywna tablica” w wysokości 14 000 zł .

Dzięki udziałowi w Programie Aktywna Tablica  zakupiono 2 tablice interaktywne wraz z projektorami oraz monitor interaktywny. Łączna wartość zakupionego sprzętu  17 500 zł.

Głównym celem Programu AT jest umożliwienie wykorzystywania w procesie dydaktycznym nowoczesnych pomocy dydaktycznych, podniesienie kompetencji uczniów i nauczycieli przez zmianę sposobu myślenia o możliwościach wykorzystania nowych technologii. Doposażenie naszej szkoły  w pomoce dydaktyczne w ramach Programu AT umożliwi szerokie wykorzystywanie TIK i doprowadzi do upowszechnienia interaktywnych metod pracy na zajęciach edukacyjnych, a tym samym będzie wspomagać proces kształcenia uczniów. Podniesienie kompetencji oraz poszerzenie wiedzy o możliwościach urządzeń cyfrowych w konsekwencji będzie miało wpływ również na rozwój poznawczy i społeczny uczniów, a także ich nauczycieli. Ważnym aspektem i celem dodatkowym Programu jest również umożliwienie uczniom rozwijania ich zainteresowań i uzdolnień w ramach zajęć pozalekcyjnych.

AKTYWNA TABLICA 2017-2019

Utworzono dnia 30.12.2019, 08:59