DBI 2020

Utworzono dnia 11.02.2020

11 lutego 2020r. obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem „Działajmy razem”. W tym roku uczniowie brali udział w dwóch klasowych konkurencjach. Zadaniem pierwszym było wykonanie plakatu, którego hasło miało brzmieć „Szanujmy się w sieci”.  Druga konkurencja to odszukanie i odszyfrowanie jak największej ilości kodów QR, które umieszczone były w różnych częściach szkolnego korytarza. Wykonanie zadań nadzorowało jury w składzie: p. W. Dzik, p. M. Drygaś i p. Ł. Burgieł.

Oto nagrodzeni:

I miejsce klasa VI

II miejsce klasa VII

III miejsce klasa IV

Chętni uczniowie mogli również sprawdzić swoją wiedzę ze znajomości zasad korzystania z internetu za pomocą aplikacji kahoot. W tej indywidualnej rozgrywce nagrody przyznano: Martynie Małosze oraz Sabinie Soboń z klasy VII i Natalii Czechowskiej z klasy VIII.

Dziękuję wszystkim za włączenie się w akcję. Gratuluję zwycięzcom i zapraszam do wspólnej zabawy za rok.

Agnieszka Kucmierz

DBI 2020