DBI w naszej szkole

Utworzono dnia 06.02.2019

5 lutego 2019r. obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem „Działajmy razem”. W tym roku uczniowie brali udział w trzech klasowych konkurencjach. Zadaniem pierwszym było przedstawienie na plakacie klasowego strażnika Internetu. Na pracach znalazły się również rymowanki nawiązujące do tegorocznego hasła DBI.  Drugą konkurencją było przebranie się za wirusa komputerowego – wymaganym strojem była przynajmniej bluza, koszulka w kolorze czerwonym. Ostatnim zadaniem był test wiedzy wypełniony on-line przez dwóch przedstawicieli każdej klasy. Konkurencje te oceniało jury w składzie: p. W. Dzik, p. M. Drygaś i p. J. Kloc.

Oto nagrodzeni:

I miejsce klasa IV

II miejsce klasa III gimnazjum

III miejsce klasa VII

Chętni uczniowie mogli również sprawdzić swoją wiedzę ze znajomości mediów społecznościowych za pomocą aplikacji kahoot. W tej indywidualnej rozgrywce zwyciężyły: Natalia Czechowska z klasy VII i Maria Kusior z klasy V. Dziękuję wszystkim za włączenie się w akcję. Gratuluję zwycięzcom i zapraszam do zabawy za rok.

Agnieszka Kucmierz

DBI w naszej szkole