Gminne Zawody Sportowe w Piłce Halowej Chłopców

Utworzono dnia 21.10.2019
W ramach współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży szkolnej nasi uczniowie uczestniczyli w zawodach halowej piłki nożnej chłopców.
9 października – kl. IV – VI
15 października – kl. VII oraz VIII
Zawody odbyły się w hali Sportowej Zespołu Szkół w Radłowie.

Chłopcy kl. IV-VI  w składzie : Tomasz Strojny, Hubert Hornik, Kacper Hanek, Sebastian Kusior, Miłosz Bednarski, Mirosław Żmuda, Maksymilian Błażej wylosowali rozgrywki w grupie B. W turnieju wzięło udział 6 szkół z naszej gminy. Pierwszy mecz z Biskupicami Radłowskimi zakończył się remisem (5:5). Drugi mecz został rozegrany z Wolą Radłowską z wynikiem (3:8). W walce o piąte miejsce uczniowie rozegrali mecz z uczniami ze Zdrochca gdzie wygrali (4:1). Ostatecznie uczniowie zajęli piąte miejsce.
Chłopcy kl. VII oraz VIII w składzie : Kamil Kuczek, Bartek Zych, Karol Wielbłąd, Tomasz Liro, Karol Anioł, Mateusz Padło, Michał Wojcieszek rozegrali mecze w systemie każdy z każdym. W turnieju wzięło udział 5 szkół z terenu Gminy Radłów. Pierwszy mecz uczniowie wygrali ze Zdrochcem wynikiem (16:0). Drugi mecz rozegrali z uczniami z Radłowa z wynikiem (3:6). Kolejny mecz rozegrali z Przybysławicami wygrywając (4:2). W ostatnim meczu uczniowie zagrali z Wolą Radłowską przegrywając (7:1). Ostatecznie uczniowie zajęli trzecie miejsce.

Klasyfikacja końcowa kl. VII oraz VIII:
1 .Wola Radłowska
2. Radłów
3. Zabawa
4. Przybysławice
5. Zdrochec

Klasyfikacja końcowa kl. IV - VI:
1. Radłów
2. Wola Radłowska
3. Biskupice Radłowskie
4. Przybysławice
5. Zabawa
6. Zdrochec

Zawodnikom gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach sportowych.

Gminne Zawody Sportowe w Piłce Halowej Chłopców

Utworzono dnia 21.10.2019, 10:03