Gminne Zawody Sportowe w Piłce Koszykowej

Utworzono dnia 09.12.2019

W ramach współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży szkolnej nasi uczniowie uczestniczyli w zawodach piłki koszykowej.

• 3 grudnia – kl. IV – VI
  • 4 grudnia – kl. VII oraz VIII

Zawody odbyły się w hali Sportowej ZS w Niwce oraz ZS w Woli Radłowskiej.

Chłopcy kl. IV-VI  w składzie : Tomasz Strojny, Tomasz Liro, Kacper Hanek, Sebastian Kusior, Miłosz Bednarski, Adrian Mączko, Maksymilian Błażej rozegrali mecze w systemie każdy z każdym. W turnieju wzięło udział 5 szkół z naszej gminy. Pierwszy mecz z Przybysławicami zakończył się porażką (8:12). Drugi mecz został rozegrany z Radłowem gdzie wygraliśmy wynikiem (12:8). Kolejny mecz wygraliśmy z Niwką(12:8). W walce o I  miejsce uczniowie rozegrali mecz z uczniami z Woli Radłowskiej gdzie ustąpili rywalom (6:14). Ostatecznie uczniowie zajęli II miejsce.

Chłopcy kl. VII oraz VIII w składzie : Kamil Kuczek, Bartek Zych, Karol Wielbłąd, Tomasz Liro, Karol Anioł, Mateusz Padło, Michał Wojcieszek rozegrali mecze w systemie każdy z każdym. W turnieju wzięło udział 4 szkoły z terenu Gminy Radłów. Pierwszy mecz uczniowie grali z Przybysławicami przegrywając   (6:9). Drugi mecz rozegrali z uczniami z Woli Radłowskiej który zakończył się wynikiem (0:8). Kolejny mecz rozegrali z Radłowem ustępując (0:6). Ostatecznie uczniowie zajęli czwarte miejsce.

Klasyfikacja końcowa kl. VII oraz VIII:

1 .Wola Radłowska
2. Przybysławice
3. Radłów
4. Zabawa

Klasyfikacja końcowa kl. IV - VI:

1. Wola Radłowska
2. Zabawa

3. Radłów

4. Niwka
5. Przybysławice

Zawodnikom gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach sportowych.

Gminne Zawody Sportowe w Piłce Koszowej

Utworzono dnia 09.12.2019, 21:19