Mikołajki - podtrzymujemy szkolną tradycję

Utworzono dnia 02.12.2020

Pandemia czy nie - wszystkie dzieci z utęsknieniem czekają na mikołajki. Proponujemy, aby uczniowie włączyli się w obchody tego miłego święta. Ogłaszamy konkursy dla młodszych i starszych oraz zachęcamy do wzięcia w nich udziału.

1. Przedstaw postać św. Mikołaja (kartka formatu A4, technika dowolna) - konkurs dla uczniów klas I - III.

2. Wybierz jeden z załączonych obrazków. Uzupełnij dymki ciekawym, żartobliwym tekstem - konkurs dla uczniów klas IV - VIII.

3. Wszystkich uczniów klas I - VIII oraz przedszkolaczków namawiamy do przesyłania swoich zdjęć w mikołajkowych czapkach. Utworzymy z nich prawdziwie świąteczny kolaż.

Termin przesyłania prac i zdjęć - 4.12.2020r.

ZAPRASZAMY!

ZAŁĄCZNIKI: