Zmiany wokół szkoły

Utworzono dnia 25.06.2020

W naszej szkole, a dokładnie w jej otoczeniu, nastały zmiany. Pragnęliśmy, aby z okazji 120-lecia działalności placówki i w 100. rocznicę urodzin jej patrona nasza szkoła wypiękniała. Już wczesną wiosną posadzono pierwsze rośliny ozdobne, których z czasem przybywało - ostatnio na nowo powstałych skarpach przed południową ścianą budynku. Tam też położono nowy chodnik, wzdłuż którego posadzone zostały klony. W planie są jeszcze „ławeczki edukacyjne”, ale o tym napiszemy następnym razem.
Otoczenie szkoły zmienia się, z czego jesteśmy dumni. Mamy nadzieję, że po wakacjach, kiedy wreszcie się spotkamy, wszyscy będziemy z przyjemnością korzystać z uroków nowej, pięknej alejki edukacyjnej i cieszyć się kolorami, w jakie przystroi ją jesień.

Zmiany wokół szkoły

Utworzono dnia 25.06.2020, 09:00