Utworzono dnia 30.11.2017

16 października 2017 r. w Szkole Podstawowej w Zabawie świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Na tę uroczystość do naszej szkoły przybył zastępca burmistrza Radłowa, radny naszej miejscowości, przyjaciele szkoły.
Z przyjemnością wszyscy uczestniczyli w części artystycznej przygotowanej przez uczniów naszej szkoły. W dalszej części akademii zaprezentowali się uczniowie klasy I. Przygotowali oni ciekawy program oraz złożyli ślubowanie na rozpoczęcie nauki w naszej szkole. Po zakończonej akademii na pierwszoklasistów czekało wiele atrakcji. Były prezenty od pani dyrektor, wychowawczyni, kolegów
z klasy II i III szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjalnej naszej szkoły. Na zakończenie na wszystkich uczniów klas I-III czekał poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów kl. I.

Z.Kopacz

Utworzono dnia 30.11.2017, 18:19

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.