Utworzono dnia 12.09.2022

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości.

Dzięki programowi "Laboratoria Przyszłości nasza szkoła mogła kupić sprzęt o łącznej wartości 30 000,00 zł.

W ramach wyposażenia podstawowego szkoła wzbogaciła się o drukarkę 3D, mikrokontroler, stację lutowniczą, przenośny aparat oraz kamerę cyfrową z akcesoriami, statyw, mikrofon kierunkowy z akcesoriami oraz gimbal.

W ramach wyposażenia dodatkowego dokonano zakupu okularów VR wraz z roczną licencją na oprogramowanie.

Wszystkich: 31931