Poznajemy bezpieczny internet

Utworzono dnia 25.03.2024

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w lekcjach online poświęconych bezpieczeństwu w sieci. Organizatorami tych zajęć była instytucja, Polskie Centrum Programu Safer Internet, którą tworzą Państwowy Instytut Badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Centrum podejmuje szereg kompleksowych działań na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży korzystających z internetu oraz nowych technologii. W ramach tych działań nasi uczniowie mieli okazję poznać najważniejsze zagadnienia związane z bezpiecznym korzystaniem z internetu, ochroną danych osobowych oraz zasadami cyberbezpieczeństwa. Zagadnienia dostosowane były do ich wieku i potrzeb.

Wiedza zdobyta podczas tych lekcji stanowi cenny wkład w rozwój świadomego i bezpiecznego korzystania z zasobów internetowych.

Poznajemy bezpieczny internet

Utworzono dnia 25.03.2024, 10:03