Praca metodą projektu na zajęciach z j. niemieckiego

Utworzono dnia 18.03.2024
Duże znaczenie dla rozwoju młodego człowieka oraz jego sukcesów w dorosłym życiu ma nabywanie kompetencji społecznych, takich jak komunikacja i współpraca w grupie, w tym w środowiskach wirtualnych, udział w projektach zespołowych lub indywidualnych oraz organizacja i zarządzanie projektami. Zastosowanie metody projektu na zajęciach pomaga również rozwijać u uczniów przedsiębiorczość i kreatywność.  Dlatego też:
·         uczniowie klasy IV wykonali plakaty pt. „Hergestellt In Deutschland- Wyprodukowano w Niemczech”, dzięki czemu uczniowie uświadomili sobie, jak wiele rzeczy z ich otoczenia wywodzi się od naszych zachodnich sąsiadów.
·         Uczniowie klasy V opracowali zestaw gier, które wykorzystujemy na zajęciach.
·         Uczniowie klasy VI opracowali prezentacje dotyczące obchodów dnia Św. Marcina w Niemczech.
·         Uczniowie klasy VII i VIII przygotowali lapbooki o świętach Bożego Narodzenia .

Praca metodą projektu na zajęciach z j. niemieckiego

Utworzono dnia 18.03.2024, 09:24