Rocznica Akcji III Most

Utworzono dnia 23.07.2020

26 lipca będziemy obchodzić 76. rocznicę Akcji III Most. Chcielibyśmy przypomnieć, że w ramach realizacji projektu "Mosty do ludzi" współfinansowanego ze środków Województwa Małopolskiego, program Małopolska Gościnna zorganizowano konkurs na projekt edukacyjno-historycznego escape roomu - miejsca rozrywki bazującego na historii Operacji III Most. Zadanie uczestników polegało na odpowiednim zaaranżowaniu wystroju trzech wnętrz, z których każde ma swoją, ale spójną z całością fabułę oraz scenariusz gry. W konkursie tym wzięły udział nauczycielki naszej szkoły, których projekt został nagrodzony pierwszym miejscem.
Mamy nadzieję, że kiedyś powstanie wg niego pierwszy w Zabawie i okolicy escape room, który wszystkim odwiedzającym będzie przypominał o tej brawurowej, niezwykłej akcji, która miała miejsce w naszej okolicy.

Wszystkich: 31926