SUKCESY WOKALNE NASZYCH UCZNIÓW

Utworzono dnia 18.01.2024

Miło nam poinformować, że w zmaganiach konkursowych 28 Regionalnego Konkursu Kolęd i Pastorałek w Żabnie, który odbył się w dniach 10 – 11 stycznia wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Reprezentowała nas Zuzanna Kwapniewska, Amelia Kaczmarska, Aneta Kowalczyk, Lena Pochroń oraz Maja Maćkiewicz, która wykonując pastorałkę pt. ,,Jedyna taka noc” zdobyła III miejsce. Amelia Kaczmarska uczennica klasy II zdobyła w swojej kategorii wyróżnienie.

11 stycznia odbył się w Radłowie Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek ,,Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś”. Naszą szkołę reprezentowała Zuzanna Kwapniewska, Amelia Kaczmarska, Mikołaj Maćkiewicz, Lena Pochroń, Maja Maćkiewicz. Podczas konkursowych zmagań Lena Pochroń zdobyła III miejsce. Mikołaj Maćkiewicz w swojej kategorii otrzymał wyróżnienie (miejsc nie przyznano). Maja Maćkiewicz również wyśpiewała sobie wyróżnienie (miejsc nie przyznano).

Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom pięknych wykonań. Trzymamy również kciuki za ich dalsze sukcesy!

SUKCESY WOKALNE NASZYCH UCZNIÓW

Utworzono dnia 18.01.2024, 10:08