#zostańwdomu – czytaj książki !

Utworzono dnia 19.04.2020

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”                                                                                                                                                                                             (W. Szymborska)

Ogłaszamy szkolny konkurs czytelniczo -  fotograficzny, mający na celu pokazanie, że książka jest nie tylko znakomitym sposobem spędzania wolnego czasu, ale też doskonałą zabawą, jak to ujęła nasza ww. noblistka. Dotychczas nasz konkurs miał zasięg gminny, w tym roku  z powodów technicznych związanych z kwarantanną organizujemy go dla uczniów tylko naszej szkoły. Czekamy na zdjęcia, mogą być także selfie.  Oprócz zdjęcia (rysunku) nawiązującego do słów W. Szymborkiej , tytułu pracy, należy także  krótko  (2-3 zdania) napisać o swojej ulubionej książce.   Termin nadsyłania prac mija 20 maja 2020 r.,  a rozstrzygnięcie  i nagrody w  czerwcu.  Szczegóły w  regulaminie dostępnym na stronie szkoły.   Czekamy na Wasze prace!

Lucyna Bogdanowicz,  Agnieszka Kucmierz

ZAŁĄCZNIKI: